Aktualności

W związku z nasilonym ryzykiem epidemiologicznym

 

W szczególności zwracamy się z prośbą o wprowadzenie w swoich ośrodkach możliwości bezkosztowego odwoływania zajęć w krótkim terminie przed zajęciami, przez kursantów których samopoczucie wskazuje na ryzyko zachorowania na chorobę zakaźną. Odwołanie takich zajęć przyniesie korzyść również samemu ośrodkowi poprzez ograniczenie ryzyka zarażenia instruktorów i absencji w pracy w wyniku choroby.

 

Rekomendujemy również wprowadzenie podwyższonych zasad utrzymania higieny w pojazdach, między innymi poprzez dokonywanie cyklicznego czyszczenia środkami odkażającymi elementów wnętrza pojazdu – w szczególności kierownicy, manetek, dźwigni zmiany biegów i hamulca awaryjnego oraz używanych włączników a także gładkich powierzchni szyb.

 

Rekomendujemy powiadomienie swoich kursantów o wprowadzonych dobrych praktykach bezpieczeństwa. Takie działanie z pewnością zostanie dobrze przyjęte przez klientów i uspokoi negatywne nastroje wywołane obecną sytuacją.

 

Szczegóły dotyczące ochrony przeciwwirusowej w OSK można otrzymać bezpłatnie w formie informatora, który można pobrać na stronie:
http://rzecznikprawkursanta.pl/?id=92&target=wirus

Życzymy zdrowia!

 
                          
 

Europejska Karta
Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Europejska Karta Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Projekty fundacji

Projekty fundacji

Media

 Media

|   Copyright 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone