Aktualności

Uniwersytet Szczeciński Partnerem projektu

W dniu  22 maja 2019 r. nastąpiło oficjalne podpisanie Listu intencyjnego pomiędzy Fundacją a Wydziałem Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego, którego celem jest współpraca przy realizacji projektu społecznej akredytacji ośrodków szkolenia kierowców w Polsce.

W imieniu Uniwersytetu Szczecińskiego List Intencyjny podpisał Dziekan Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług, Pan Prof.dr hab. Juliusz Engelhard, prof.zw. 

 

W myśl podjętych działań do zespołu projektowego dołączy kadra naukowo-dydaktyczna Wydziału, która w oparciu o rzetelną wiedzę i bogate doświadczenie wesprze nas w tworzeniu narzędzia badawczego i standardów w komponencie ekonomiki usług szkoleniowych. Choć spotkanie miało mieć jedynie charakter oficjalnego, to już podczas niego nawiązała się konstruktywna dyskusja i wymiana uwag dotyczących przyszłego kształtu działań oraz pomysłów do realizacji. 

Bardzo cieszymy się z podjętej współpracy z tak zorientowanym na potrzebę poprawy jakości szkolenia i bezpieczeństwa na drogach Zespołem.

 

 

 
                          
 

Europejska Karta
Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Europejska Karta Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Projekty fundacji

Projekty fundacji

Media

 Media

|   Copyright 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone